Categoria 8 – 11 ani Olga Gudynn Talent Show Ediția a IX-a

 

 

Nr.

 

NUMELE

CONCURENTULUI

 

CATEGORIE ARTISTICA

 

OBSERVAŢII

1.     ora 11:20 Neculai Șerban David Muzică – Instrument – Pian – Fur Elise – Beethoven OGIS Floreasca
2.     ora 11.25 Trupa Kids of Art (Bratu Albert, Pleșoianu Daria, Cosma Ioana, Mischie Ioana, Ciurariu Kara, Kișcovici Sofia, Tomescu Mara, Petrilă Iarina) Actorie – Teatru – dramatizarea unui moment din piesa Matilda

 

Campus OGIS Pipera
3.     ora 11.30 Baruch Shiraz Actorie – Teatru – Cura de slăbire Campus OGIS Pipera
4.     ora 11.35 Cranja Radu Dans – My funny dance – Watch me – Silento Campus OGIS Pipera

 

5.     ora 11.40 Petrescu Andrei și Tache Rebeca Actorie  – Scenetă magie OGIS Făgăraș
6.     ora 11.45 Borcoș Runa și Bușcu Andru Actorie – Teatru – Bibliotecarii – Nu citești o carte? OGIS Floreasca
7.     ora 11.50 Grup balet (Vătămănescu Hanga Elena, Vestler Liv, Coman Ileana, Morar Mara, Morar Cezara, Mitrică Andreea) Dans – Balet – Las hermosas bailarinas – Spărgătorul de nuci – Ceaikovski OGIS Floreasca

 

8.     ora 11.55 Maftei-Shonn Nicole Muzică – Canto – Cup song Campus OGIS Pipera

 

9.     ora 12.00 Kișcovici Sofia Alexandra Actorie – Poezie – Amedeu – Gellu Naum Campus OGIS Pipera
10.  ora 12.05 Diaconescu Erik Muzică – Instrument – Chitară acustică – Despasito – Luis Fonsi Campus OGIS Pipera
11.  ora 12.10 Mischie Ioana Caterina Muzică – Canto – Dear future husband – Megan Trainor Campus OGIS Pipera

 

12.  ora 12.15 Botnari Laura Muzică – Canto – De-ar fi dorul – Cornel Fugaru OGIS Floreasca
13.  ora 12.20 Zgunea Mark Muzică – Canto – The night begins to shine – BER Campus OGIS Pipera

 

14.  ora 12.25 Câmpanu Timeea Irina Actorie – Poezie –  Teatru – La pașa vine un oltean – Florin Iordăchescu OGIS Floreasca
15.  ora 12.30 Ezer Bianca Muzică – Canto – Soy Yo – Elenco de Soy Luna OGIS Floreasca
16.  ora 12.35 Vîrjan Xenia Muzică – Canto – Simphony – Clean Bandit ft. Zara Larsson Campus OGIS Pipera
17.  ora 12.40 Armand Georgescu și Mihalache Maria Dans modern Campus OGIS Pipera/Liceul Teoretic Horia Hulubei
18.  ora 12.45 Dumitrescu Eva Maria Dans

Swish, swish

OGIS Floreasca

 

19.  ora 12.50 Trupa Clapele vesele (Ispas Maria, Răclaru Sofia, Toia Vlad) Actorie – Teatru – Muzică – Instrument – Pian – Prietenie jucăușă – Fur Elise, Pantera Roz, Primăvară – Beethoven, Mancini, Schumann Campus OGIS Pipera

 

20.  ora 12.55 Baraț Ilinca Dans – Balet – Valsul Cenușăresei – Serghei Prokofiev Campus OGIS Pipera

 

21.  ora 13.00 Perșunaru Alesia Muzică – Canto – Because I’m happy – Pharell Williams Campus OGIS Pipera

 

22.  ora 13.05 Șoană Mihaela Bianca Muzică – Canto – Gașca mea – HI-Q Școala Nr. 59, București
PAUZA DE CAFEA 13.10 – 13.25