Rezultate English Olga Gudynn Int’l School Olympiad 2nd Edition

Clasa a IV-a

Nr.crt.

Numele si prenumele

Scoala

Punctaj

Premiul

1.

Ioan Alexia

OGIS

96p.

I

2.

Ile Dragos

OGIS

91p

II

3.

Baican Mihai

“Iancului”

83p

III

4.

Andrei Luca

OGIS

82p

Mentiune

5.

Vasilescu Tudor

“Iancului”

76p

Clasa a V-a

Nr.crt.

Numele si prenumele

Scoala

Punctaj

Premiul

1.

Serbeszki Ionela Alexandra

CNBGC

97

I

2.

Banu Ana

“Iancului”

95

II

3.

Nicolaescu Teodora

OGIS

95

II

4.

Iovan Alexa

“Iancului””

93

III

5.

Micheli Alexia

OGIS

93

III

6.

Boceoaga Andrei

CNBGC

92

Mentiune

7.

Radulescu Alexandru

CNBGC

92

Mentiune

8.

Lungu Aida

CNBGC

91

9.

Teleoaca Cristina

CNBGC

90

10.

Visoiu Sara Maria

CNBGC

90

11.

Militaru Maria

CNBGC

88

12.

Tihan Adriana

CNBGC

88

13.

Chirita Ruxandra

CNBGC

87

14.

Florea Patricia

CNBGC

86

15.

Miu Diana Elena

CNBGC

86

16.

Bunda Maria

CN “G. Lazar”

84

17.

Danila Cristian

CNBGC

82

18.

Radoi Alina

CNBGC

80

19.

Ombos Cristina Zoia

CNBGC

80

20.

Guleama Dan

“Iancului”

78

21.

Lica Briana

CNBGC

78

22.

Popa Alex

CNBGC

78

23.

Hostinar Marius

CNBGC

76

24.

Danila Tia

CNBGC

75

25.

Dimitriu Maria

CNBGC

75

26.

Nastase Andreea

CNBGC

74

27.

Gherman Andrei

CNBGC

73

28.

Olteanu Maria

CNBGC

72

29.

Szocs Mihaela

“Iancului”

71

30.

Ionescu Maria

CNBGC

70

31.

Pop Maria

CNBGC

68

32.

Dobre Carla

“Iancului”

64

33.

Paramon Razvan

CNBGC

62

34.

Constantinescu Teodora

CNBGC

61

35.

Toader Alexandra

CNBGC

54

36.

Teleaga Mihnea

CNBGC

52

37.

Stefanescu Miruna

CNBGC

47

Clasa a VI-a

Nr.crt.

Numele si prenumele

Scoala

Punctaj

Premiul

1.

Alfieri Marco Alessandro

OGIS

96

I

2.

Milea Beatrice

CNBGC

95

II

3.

Dumitru Toma

CNBGC

94

III

4.

Alecsa Ilinca

CNBGC

92

Mentiune

5.

Mladenovici Andrei

CNBGC

90

6.

Zotescu Teodor

CNBGC

90

7.

Miu Razvan

CNBGC

89

8.

Peia Mihai Petre

OGIS

87

9.

Ciobotaru Eliza

CNBGC

86

10.

Gorunescu Andreea

CNBGC

86

11.

Constantin Andra

CNBGC

84

12.

Paraschiv Irina

CNBGC

82

13.

Stanciu Andra

Sc. Leonardo da Vinci

81

14.

Iftime Ana

OGIS

80

15.

Tigau David

OGIS

79

16.

Gogu Andrei

“Iancului”

78

17.

Balasa Andreea

CNBGC

73

18.

Petrescu Stefan

CN “G. Lazar”

51