ORDINEA INTRĂRII – Preselecții Olga Gudynn Talent Show Ediția a VII-a

  28 mai 2016 – Scoala Olga Gudynn, Str. Baneasa Ancuta, Nr.5
Categoria 5 – 7 ani – Preselectia Olga Gudynn Talent Show
 

 

Nr.

   

NUMELE

CONCURENTULUI

 

CATEGORIE ARTISTICA

 

OBSERVAŢII

ORA INTRARII IN CONCURS
1.        

 

 

 

10:00

Bogdan Ioana, Constantin Tudor, Diaconescu Erik, Iordachescu Eva, Pana Caterina, Radoi Eduard, Kaya Ates, Kaya Toprak, Razvan Marga, Maria Ispas, Danoiu Sasha, Sara Alexandru, Darius Briță Muzica – Instrument Gradinita OGIS Pipera
2.         TRUPA 4 YOU(Calota Teodora, Stoica Maria, Crai Daria, Stanculescu Bianca) Dans – Colaj Gradinita OGIS Davila
3.         Bratu Bianca Maria Muzica – Canto

Daca vreau aprind o stea

Scoala de Muzica Art Music
4.       10:15 Mitrica Amelia, Morar Cezara, Coman Ileana, Morar Mara Dans – Beautiful Music Scoala OGIS Floreasca
5.        

 

 

Diaconu Sara; Pana Caterina; Serban Maria; Ispas Maria Dans – Ave Maria Gradinita OGIS Pipera
6.         Soana Mihaela Bianca Muzica – Canto

Sunt Sic

Scoala nr.130

 

7.       10:30 Tranca Rebecca Instrument – Dance of Irish Scoala OGIS Pipera
8.         Funny STAGE(Udrea Sebastian, Crai Daria, Crisan Antonia, Stroe Radu, Calota Teodora) Actorie – Vizita – Adaptare Gradinita OGIS Davila
9.         Tudor Maria Canto – Fata Neichii Asociatia Strong Music

 

10.     10:45 Cojocaru Antonia Instrument grecesc – My friend the wind Scoala 71.
11.       Pasa Deniz Onor Canto – Music Speakc Scoala OGIS Pipera

 

12.     Ilas Letitia Canto – I see the light Scoala OGIS Floreasca
13.     11:00 Dolghin Natalia, Cosma Ioana, Bobirica Bianca MUZICA – PIAN Scoala OGIS Pipera
14.       Aldea Maria Actorie – Zdreanta Scoala OGIS Floreasca
15.       Mischie Ioana Canto – Ecou Scoala OGIS Pipera
16.     11:15 Stoica Daria, Bors Aida, Draghici Ana, Serban Miruna, Manea Alexandra Dans – Miraj Scoala OGIS Floreasca
17.       Raduica EVA Pian Scoala Avram Iancu
18.       Maia Ciocan Canto – cups when  I am gone Scoala OGIS Floreasca
19.     11:30 Trupa SMART MINIONS(Chiseamera Daria, Marin Sofia, Mazilu Alexandra, Iris Bosman, Zlate Matei, Luca Mihai, Popescu Dobre Mihai, Andrei Alexandru) ACTORIE – O reteta cu bucluc Gradinita OGIS Davila
20.       Borcos Runa Balet – Veronica Scoala OGIS Floreasca
21.       Ioana Popescu Canto – Vara mea Scoala OGIS Pipera
22.     11:45 Ema Tuca Valceanu Pian – Old mc Donald had a farm Scoala OGIS Floreasca
23.       Bogdan Ioana; Eduard Radoi; Erik Diaconescu; Pana Caterina DANS-  Uptown Funk Gradinita OGIS Pipera
24.       Egor Polyakov Actorie – recitire Ruslan si Ludmila (fragment rom/rusa) Scoala OGIS Floreasca
25.     12:00 PENNICCHI CELESTE, MARTIN SARA Canto – Culorile se cearta Scoala OGIS Floreasca
26.       Barat Ilinca DANS Scoala OGIS Pipera
27.       Melnic Andrei CANTO – DRAGOSTEA DIN TEI Scoala OGIS Floreasca
28.     12:15 Amelia Mitrica Actorie – Vizita Scoala OGIS Pipera
29.       Ezer Bianca Canto – ECOU Scoala OGIS Floreasca
30.       Sara Bracea Pian Scoala OGIS Pipera
31.     12:30 Iancu Matei Stefan Chitara – Wonderfuf tonight Scoala OGIS Pipera
32.     12:30 – 13:30 PAUZA MASA
Categoria 8 – 11 ani – Preselectia Olga Gudynn Talent Show
 

 

Nr.

   

NUMELE

CONCURENTULUI

 

CATEGORIE ARTISTICA

 

OBSERVAŢII

ORA INTRARII IN CONCURS
1.       13:30 Vasilescu Alexia Ioana Muzica – Canto – Cerul E Al Meu Clubul Copiilor Sect. 5 Bucuresti
2.         Milena Popescu, Maria Peia Muzica – Canto

Duet – Everything At Once – Lenka

Scoala Ogis Pipera
3.         Shiaucu Riana Canto – Skyfall Sc. Leonardo Da Vinci
4.       13:45 Ionescu Mara Canto – Vreau Sa Am Steaua Mea Clubul Copiilor Sector 5

 

5.         Balotescu Dimitrie Actorie – Omul De Piatra Scoala Ogis Pipera
6.         Ene Emilia Theodora Canto – Pamantul Se-Nvarte La Fel Clubul Copiilor Sector 5
7.       14:00 Darius Dragoi Canto – Stitches Scoala Nr. 164
8.         Dumitrascu Mario Actorie – Telefonul
9.         Dumitru Andreea Canto – Tu N-Ai Avut Curaj Club Star Melody

 

10.     14:15 Stoian Patricia Canto Si Instrument – The Pink Panther Theme Si Feeling Good Scoala Ogis Pipera
11.       Varjan DARIUS SI VICTOR JIGMAN Dans – Dance Battle Scoala OGIS Pipera
12.       Ionita Ana Maria Canto – Canta Cucu In Bucovina Scoala Principesa Margareta
13.     14:30 Cristea Bogdan Canto- Ego Clubul Copiilor Sector 5
14.       Popa Bianca Canto – Cheap Thrills Sc. 81
15.       Grecu Sofia Dans – Confident Scoala Ogis Pipera
16.     14:45 Selin Ozer Canto – Mis-Mis Colegiul Dinu Lipatti

 

17.       Udateanu Luca Canto – Cele 2 Cuvinte Colegiul Dinu Lipatti

 

18.       Soana Nicolae Cristian Muzica – Canto

Mercy

Scoala Nr.130
19.     15:00 Sofia Stefanescu Canto Scoala Ogis Pipera
20.       Mitrache Isabela Canto – I Will Always Love You Voltaj Academy

 

21.       Radoi Robert Actorie – Cub Rubic Scoala Ogis Pipera
22.     15:15 Actorie (Andriescu Ana, Cojanu Ema, Cosma Ioana, Peia Maria, Mischie Ioana, Persunaru Alesia, Iordan Elma, Porojan Antonia, Virjan Xenia) Actorie – Furtuna Scoala Ogis Pipera
23.       Armand Georgescu Dans – Dance All Stars Scoala Ogis Pipera
24.     15:20 Pauza
Categoria 12 – 14 ani – Preselectia Olga Gudynn Talent Show
 

 

Nr.

   

NUMELE

CONCURENTULUI

 

CATEGORIE ARTISTICA

 

OBSERVAŢII

ORA INTRARII IN CONCURS
1.       15:30 Bucur Alexia Canto – Just A Little Bit Of Your Heart Lic. Stefan Odobleja
2.         Delia Matei Muzica – Canto – Bonbon Scoala 146
3.         Manescu Delia Canto – Russian Roulette Scoala De Arte Bucuresti

 

4.       15:45 Lizac Ioana Canto Si Instrument– My Reader Scoala Aletheea

 

5.         Voinea Andreea Canto – Feeling Good Scoala De Arte Bucuresti

 

6.         Cristea Paul Canto – Locul Potrivit Club Sect.5
7.       16:00 Miertoiu Maria Canto – Apricote Stone Sc. 81
8.         Preda Alexandra Muzica – Canto – Adele – Hello Scoala 1 Buftea
9.         Ozmen Aysenur Canto – Neica De La Dragasani Isb
10.       Alexa Ioana Canto – Halo Beyonce Boem Club

 

11.       Oprea Valentina (Moment Video) Canto – Fragment Doina Si Hora Moderato – Frumoasa-I Primavera; Cand Am Fost La Hora In Sat. Sc. Mihail Drumes Bals

 

12.       Văcăroiu Daria Canto si Harpă – Get Lucy Dinu Lipatti