ORDINEA INTRĂRII – Olga Gudynn Talent Show Ediția a VI-a

16 mai 2015 – Teatrul Metropolis, Str. Mihai Eminescu, Nr.89

Categoria 5 – 7 ani – Preselectia Olga Gudynn Talent Show

Nr.    NUMELE CONCURENTULUI  CATEGORIE ARTISTICA  OBSERVAŢII
ORA INTRARII IN CONCURS
1.           10:00 Trupa de Teatru și Film–        Andreeas Gudynn-        Alexia Dumitru-        Maria Iugulescu-        Alex Mischie

–        Maria Peia

–        Ruxandra Popescu

–        Maya Niculae

–        Olivia Tigau

–        Filip Iordachescu

–        Mihai Florea

–        Sophia Apostu

–        Alexandra Stan

–        Aecha Al Jawavis

–        Vladimir Cireasa

Actorie – City Lights Charlie Chaplin Școala Olga Gudynn
2.         Trupa Grande Alegria–        Bianca Stănculescu-        Alexandru Vișan-        Theodora Petrescu-        Ștefan Ungur

–        Gloria Onisie

–        David Bărbuș

–        Alexia Radu

–        Alexander Suraki

–        Bianca Stoian

–        David Dobrin

Dans – Paso Doble Școala Olga Gudynn
3.         Morăruș Teodor Canto – Valerie Boem Club
4.       10:15 Ungureanu MateiStoica Mihnea Pian – Vals la 4 mâini Asociația Strong Music
5.           Grup balet Butterflies a Școlii Olga Gudynn –        Tronciu Alexia-        Coman Ileana-        Morar Cezara-        Morar Mara

–        Mitrică Amelia

Dans – Music for the soul Școala Olga Gudynn
6.         Bratu Bianca Maria Canto – Hei Grădinița nr.271
7.       10:30 Mușescu Ilinca Poezie – Mistrețul cu colți de argint Școala Olga Gudynn
8.         Bordeianu Elena Canto – Mana mea e un înger sau o stea Colegiul Dinu Lipatti
9.         Daria Popescu Pian Școala Olga Gudynn
10.     10:45 Florescu Anelis Canto – În pași de step Clubul copiilor sector 5
11.       Tudor Maria Canto – Așa-i hora pe la noi Asociația Strong Music
12.       Hamdi Diana Actorie – Monolog Cura de slăbire Școala general nr.30
13.     11:00 Mareș Andreea Pian – Dansul păpușilor Școala
14.       Ioniță Ana Maria Canto – Dacă părinții ar fi copii Școala Principesa Margareta
15.       Trupa Sunshine–        Tiara Dobra-        Daria Chișeamera-        Iris Călin-        Delia Mogoșanu

–        Iulia Păun

–        Alexia Vintilă

–        Ilinca Strătulă

–        Clara Demușcă

–        Karla Calian

–        Fabius Udriste

Dans – Vals Școala Olga Gudynn
16.     11:15 Eva Ioana Răduică Pian Școala Olga Gudynn
17.       Stoica Mihnea Pian – Menuet în sol major de Bethoven
18.       Maria Mândrilă Canto – Stepping stone Școala nr. 56
19.     11:30 Ștefan Maria Ecaterina Canto – Fata mamii hărnicuță Școala nr.52
20.       Trupa Arc en ciel–        Alexandra Mazilu-        Iris Bosman Actorie Școala Olga Gudynn
21.       Zaboloteanu Bianca Canto – Arlechinul
22.     11:45 Rebeca Trâncă Pian Școala Olga Gudynn
23.       Roșca Sabina Dans – Balet Școala Olga Gudynn
24.       Mitrică Amelia Poezie – Crăiasa din povești Școala Olga Gudynn
25.     12:00 Radu Irina Canto – Let it go
26.       Dumitru Sofia Dans Școala Olga Gudynn
27.       Dinu Raisa Canto – Surrender Colegiul Jean Monet
28.     12:15 Brăcea Sara Pian Școala Olga Gudynn
29.       Trupa Comikids–        Jessica Flunzulică-        Eva Răduică-        Sofia Moșoiu-        Mara Anais David

–        Dima Geanaliu

–        Petra Geanaliu

–        Rareș Udriște

–        Sever Rașcu Pistol

–        Vlad Stancu

Canto – All together Școala Olga Gudynn
30.       Karla Calian Pian Școala Olga Gudynn
31.     12:30 Troacă Daria Canto – Când la școală am să merg
32.       Trupa Pop Rock Stars–        Oprea Victor-        Ezer Bianca-        Mușescu Ilinca-        Roșca Sabina

–        Klaus Ițcuș

–        Pop Petru

–        Bușcu Andru

–        Guțoi Delia

–        Rusu Alexia

Canto – Colaj muzical Școala Olga Gudynn
33.       Cojocaru Antonia Instrument Grecesc, melodia Elate Stin Ellada Grădinița Scufița Roșie
34.     12:45 Summer Girls–        Natalia-        Ana-        Ivona-        Doria

–        Ana

Dans – Fireball Școala Olga Gudynn
35.       Ana Elena Canto – Anastasia – Once upon a december Școala Olga Gudynn
36.       Piano Show–        Peride Anastasia-        Tomescu Teodora-        Chealfă Maria Pian – Cântec chinezesc, Fur Elize, Ashgrove Școala Olga Gudynn
37.     13:00 Trupa Mini Ogis–        Sofia Dumitru-        Darius Mihalache-        Bianca Ivan-Esanu-        Ioana Mischie

–        Shiraz Baruch

–        Maia Radu

–        Mostavi Yalda

–        Nicole Maftei Shonn

–        Andrei Vladarau

–        Radu Cranja

–        Ema Cojanu

–        Nicole Anton

Dans – Dum dee dum Școala Olga Gudynn
38.     13:05 Bușcu Andru Canto – Iubesc femeia Școala Olga Gudynn
39.     13:10 – 13:30 PAUZA MASA

Categoria 8 – 10 ani – Preselectia Olga Gudynn Talent Show

  Nr.    NUMELE CONCURENTULUI  CATEGORIE ARTISTICA  OBSERVAŢII
ORA INTRARII IN CONCURS
1.       13:35 Dumitru Alexia Pepa Canto – When I am gone Școala Olga Gudynn
2.         Constantin Andreea Canto – Europa Clubul Copiilor sector 5
3.         Stoica Andreea Ioana Canto – Micul meu Univers Clubul Copiilor sector 5
4.       13:50 Shiacu Riana Andreea Canto – Știu ce vreau Școala Generală nr.75
5.         Vîrjan Darius și Crețu Octavian Dans – Five Nights Școala Olga Gudynn
6.         Dumitrașcu Mario Actorie – Poveste Școala Generală nr.1, comuna 1 Decembrie
7.       14:05 Daria Ivan Dans – Step – Walz and Tap mix Școala Olga Gudynn
8.         Alessia Amet Canto – Love you like a love song – cover Selena Gomez Scoala Gimnaziala George Topirceanu
9.         Selin Ozer Canto – That’s the way it is Cover Celine Dion Colegiul National de arte Dinu Lipatti
10.     14:20 Little OGIS:–       Denisa Ivan-Eșanu–       Eirini Bountinas

–       Aecha Al-Jawamis

–       Maya Niculae

–       Maia Hagai

–       Daria Ivan

–       Rebecca Scalețchi

–       Ana Purdea

–       Ana Stănciulescu

–       Antonio Lupu

–       Andrei Hozoc

–       Raluca Tiloi

–       Valentina Raisa

Dans – Jump Școala Olga Gudynn
11.       Dan Ioan Bultoc Canto – Halleluiah Școala de canto Adrian Daminescu
12.       Tsirikos Andriana Canto – Violetta Școala Discovery
13.     14:35 Oprea Iustin Nicolae Canto – Dansează toată clasa Școala nr.45 – Titu Maiorescu
14.       Neagu Ioana Canto – Raggamuffin Școala Generală nr.59
15.       Drăgoi Darius Canto – Uptown Funk
16.     14:50 Ungureanu Matei Pian – Rondo Alla Turca/George Bizet – Habanera de Wolfgang Amadeus Motzard Asociația Strong Music
17.       Titirigi Ema Ioana Canto – Thinking out loud Școala nr.194
18.       Bucur Andreea Canto – Cancao do mar Școala nr.183
19.     15:05 Șoană Nicolae Cristian Canto – Îngerii nu plâng Școala Gimnazială nr.126
20.       Predoi Andrada Ștefania Canto – Numai pe scenă Școala Gimnazială nr.139
21.       Niculae Alexia Canto – We are the world
22.       Udățeanu Luca Canto – pic, pic Colegiul Dinu Lipatti
23.       Trupa de teatru a Școlii Olga Gudynn–       Mihai Florea–       Peia Maria

–       Alexandra Stan

–       Sebastian Tassoti

–       Olivia Țigău

–       Maia Niculae

–       Robert Iugulescu

–       Vladimir Cireașă

Actorie – Teatru de umbre Colaj musical Eden Școala Olga Gudynn
24.     15:35 Amalia Dumitrescu Canto – Fetele Clubul Copiilor sector 5
25.       Stan Brianna Canto – I am the greatest star Școala Primară Maryland
26.       Cojocariu Ioana Canto – Doina Cine iubește și lasă Colegiul Dinu Lipatti
27.     15:50 Troacă Alexia Canto – Cabaret Clubul Copiilor sector 5
28.     15:55 Belu Maia Canto – La oglindă Clubul Copiilor sector 5
29.     16:00 Popa Bianca Ștefania Canto – It’s oh So Quiet Școala Gimbazială nr.81
30.     16:00 – 16:15 PAUZA

 Categoria 11 – 13 ani – Preselectia Olga Gudynn Talent Show

  Nr.    NUMELE CONCURENTULUI  CATEGORIE ARTISTICA  OBSERVAŢII
ORA INTRARII IN CONCURS
1.       16:20 Ștefan Daria Andreea Canto – Rise like a Phoenix Școala de canto Marius Țeicu
2.       Manea Mădălina Cristina Canto – Cine te crezi Școala Generală nr.183
3.         Ciobanu Andy Robert Dans – Colaj Dance Mix Școala de dans Blockbusters danceColegiul Dinu Lipatti
4.       16:35 Bursuc Alin Actorie – Am ajuns nebun cu nervii Liceul Sportiv Clinceni
5.         Bucur Elena Canto – Derniere Danse Școala Gimnazială nr.183
6.         Stanciu Elena Canto – Salcia Școala Gimnazială Mircea Santimbreanu
7.       16:50 Anton Mihai RemusNiță Amalia Elena Dans Sportiv Școala Generală nr.195Școala Generală Ion Vișoiu
8.         Văcăroiu Daria Cristina Canto – Jar of Harts Atelierul de voce și muzică Maria Hojda
9.         Valentina Raisa Drăcea Canto – Vaya con Dios – Nah, neh Nah Școala Olga Gudynn
10.     17:05 Șerban Giulia Canto – One and only
11.       Ines Mitrea Junger Pian – Let me Down Școala Gimnazială nr.49
12.       Dineș Ana Maria Dans – We were in love Școala Gimnazială nr.79
13.     17:20 Delia Matei Canto – Iggy Azalea ft Rita Ora
14.       Burducea Selena Canto – Impossible Școala Crina Mardare Music Experience
15.       Ioana Boboc Canto – Feeling Good Boem Club
16.     17:35 Pregnolato Manrico Dans – Rather Be Liceul Teoretic Dante Alighieri
17.       Preda Alexandra Canto – Îngerii nu plâng Școala nr.1 Buftea
18.       Victor Jigman, Hamdi Mazen, Lupu Antonio Actorie – Castravetele Școala Olga Gudynn
19.     17:50 Bucur Simona Canto – If I ain t got you Colegiul Dinu Lipatti
20.       Badea Ema Canto – I am not the only one Boem Club
21.       A2A Dans – Hip to the Hop Școala Olga Gudynn
22.     18:05 Dima Luiza  Canto – Mama know best Școala Nr.3 Voluntari
23.       Dugan Olivia Dans – SHAGGY MOHOMBI FAYDEE COSTI – Habibi I need Your love Școala Ioan Bădescu
24.       Duță Beatrice Canto – Listen Școala Gimnazială nr.81
25.     18:20 Enuță Cristina Dans Școala Nr.3 Voluntari
26.       Sara Tudorie Canto – Valerie Liceul Miguel de Cervantes
27.       Dumitru Alina Actorie – A fi sau a nu fi Liceul Sportiv Clinceni
28.     18:35 Ioana Alexa Canto – Don t you remember Boem Club
29.       Olteanu Carina Canto – Feelin Good Școala Gimnazială nr.81
30.       Anton Vlad Alexandru Andreea Dans sportiv Școala Gimnazială Ion VișoiuȘcoala nr.195
31.     18:50 Vlad Nicolae Costin Canto – Mama Școala Gheorghe Corneliu Domnești
32.       Funky Punky–        Sara Tudorie–        Ioana Neagu Canto – Colaj melodii proprii
33.       Ioana Lizac Chitară Școala Aletheea
34.     19:05 Mihalache TeodorPetre Andra Dans – Vals Lent Pe aripile vântului Școala nr.30 Grigore Ghica VoievodȘcoala Generală nr.25
35.     19:10 Ștefan Ioniță Pian – sudio nr.12, Opus 1 Colegiul de Arta Carmen Sylva Ploiesti
36.     19:15 – 19:30 PAUZA

Categoria 14 – 15 ani – Preselectia Olga Gudynn Talent Show

  Nr.    NUMELE CONCURENTULUI  CATEGORIE ARTISTICA  OBSERVAŢII
ORA INTRARII IN CONCURS
1.       19:30 Olteanu Bianca – acompaniataDimitrie Milea-bassMihai Paun-pian Canto – Sway Colegiul George Coșbuc
2.       Oprea Mara Pian – River Flowers in you Liceul Alexandru Vlahuță
3.         Mădălina Ciucu Canto – Câte păsări sunt pe lume – acapella Asociația Strong Music
4.       19:45 Grama Andreea Pian – Mariage d’amour Boem Club
5.         Topoliceanu Elisabeta Canto – Foolish Game Boem Club
6.       19:55 Vasile Elisabeta Canto – Mi-e dor de tine

Ansamblul Folcloric și Orchestra Ciocârlia – Preselecția Olga Gudynn Talent Show

  Nr.    NUMELE CONCURENTULUI  CATEGORIE ARTISTICA  OBSERVAŢII
ORA INTRARII IN CONCURS
1.       20:00 Preda Mihai Sunt un pui de românaș Orga, vioara – 5-7 ani
2.         Pandele Ancuța Sunt o fată frumușică Orga, vioara – 8 – 10 ani
3.         Ciocan Andrada Frumos e grâul când e de coasă Orga, vioara – 8 – 10 ani
4.       20:15 Niță Denisa Înflorit-a rugutu Vioara – 8 – 10 ani
5.         Daescu Alina Ciuleandra Vioara – 8 – 10 ani
6.         Roșu Marina Mărie și Mărioară Nai – 8 – 10 ani
7.       20:30 Vasilescu Matei Hora staccato Tambal – 11 – 13 ani
8.         Vișan Alberto Învârtita și Hațegana Clarinet – 14 – 15 ani
9.         Dincă Ciprian Hora Mărțișorului Vioara – 14 – 15 ani
10.     20:45 Grupul Ami Balada fulgerată de vânt, Haiducii, Andrii Popa Acompaniat de chitară, bongasuri, orgă. – 8 – 10 ani
11.       Florescu Rareș Hai la horă măi flăcăi Acompaniat de Orchestra Ciocârlia Junior – 11 – 13 ani
12.       Vasile George Sârba lui Pompieru Acompaniat de Orchestra Ciocârlia Junior – 11 – 13 ani
13.     21:00 Alionte Maria O bătrână într-o gară Acompaniată de Orchestra Ciocârlia Junior – 8 – 10 ani
14.       Orchestra Ciocârlia Junior Hora mare și sârba primăverii 8 viori, contrabass, țambal, 2 acordeoane, trompetă, clarinet, nai
15.     21:10 Ansamblul Săftica Colaj Folclor Orga, Chitara, Bongasuri, Vioara, Mandolina, Toba