Program Repetiții Olga Gudynn Talent Show

Dragi copii și părinți,

Vă reamintim că pe data de 02.06.2015, vor avea loc repetițiile generale pentru Olga Gudynn Talent Show, ediția a VI-a. Repetițiile se vor desfășura la Teatrul de pe Lipscani, din Strada Lipscani, nr.53, conform tabelului atașat, pe care îl regăsiți și mai jos.

Pentru o mai bună organizare, vă rugăm să respectați intervalul orar destinat și să vă asigurați că aveți toate elementele necesare desfășurării numărului (costume, proiecții, negative, pozitive, etc).

Vă rugăm să ajungeți la teatru cu cel puțin 20 de minute înainte de ora repetiției pentru a nu pierde programarea făcută.

Nr. Crt Nume Participant/Școala Categorie artistică Ora intrării
1 Tudor Maria – Asociația Strong Music Canto 9:30 – 10:00
2 Mușescu Ilinca – Școala Olga Gudynn Poezie 10:00 – 10:30
3 Trupa Butterfly – Școala Olga Gudynn Balet 10:30 – 11:00
4 Dumitrașcu Mario – Școala Generală Nr.1, 1 Decembrie Actorie 11:00 – 11:30
5 Cojocaru Antonia – Grădinița Scufița Roșie Instrument 11:30 – 12:00
6 Hamdi Mazen, Victor Jigman, Lupu Antonio – Școala Olga Gudynn Actorie 12:00 – 12:30
7 Dumitru Alexia Pepa – Școala Olga Gudynn Canto 12:30 – 13:00
8 Little OGIS Friends – Școala Olga Gudynn Dans Modern 13:00 – 13:30
9 Corul Școlii Olga Gudynn – moment în afara concursului Canto 13:30 – 14:30
10 Junger Ines Mitrea – Școala Gimnazială  Nr.49 Canto și instrument 14:30 – 15:00
11 Burducea Selena – Școala Crina Mardare Music Experience Canto 15:00 – 15:30
12 Trupa de Teatru și Film OGIS – Școala Olga Gudynn Actorie și Film 15:30 – 16:00
13 1.  Stefan Ionita & Tony Lupu – duet pian – voce- Think it out loud2.  Selin Ozer & Tony Lupu – Vino cu noi  duet voce3.  Alessia Amet – Love you like a love song

4.  Maria Mindrila – Stepping Stone

Momente în afara concursului

CantoVoltaj Academy  momente în afara concursului 16:00 – 16:30
14 Teatru de Umbre – Școala Olga Gudynn Actorie 16:30 – 17:30
15 Popa Bianca Ștefania – Școala Gimnazială Nr. 81 Canto 17:30 – 18:00
16 Duța Beatrice – Școala Gimnazială  Nr.81 Canto 18:00 – 18:30
17 Ivan Daria, Ana Stănciulescu – moment în afara concursului Canto 18:30 – 19:00
18 Mădălina Ciucu – Asociația Strong Music Canto 19:00 – 19:30
19 Florescu Rareș – Școala Săftica Canto și instrument 19:30 – 20:00

Vă așteptăm cu mare drag!

ECHIPA OGIS