Categoria 8-11 ani // ORDINEA INTRĂRII – OGIS TALENT SHOW X

 

 

Nr.

 

NUMELE

CONCURENTULUI

 

CATEGORIE ARTISTICA

 

OBSERVAŢII

1.     ora 11:20 Trupa Kids of Art (Ana Coldea, Nicole Anton, Shiraz Baruch, Sofia Răclaru, Teodora Tomescu, Maxi Răducanu, Vlad Toia) Actorie – Teatru – Îngerul de Oleg Bogaev Campus Olga Gudynn, Pipera
2.     ora 11.25 Alexia Orbulescu-Mateșescu Muzică – Instrument – Pian – Colaj muzical Campus Olga Gudynn, Pipera
3.     ora 11.30 Cristina Apostolache Muzică – Canto – Je suis malade – Lara Fabian Școala Nr. 135, București
4.     ora 11.35 Maria Șerban Dans – Galaxy Girl – Come Alive – Justin Paul/Benj Pasek Campus Olga Gudynn, Pipera
5.     ora 11.40 Mark Zgunea Muzică – Canto – All of me – John Legend Campus Olga Gudynn, Pipera
6.     ora 11.45 Octavian Baiu – moment proiectat Muzică – Instrument – Chitară electrică – Nothing else matters/Enter Sandman – Metallica Campus Olga Gudynn, Pipera
7.     ora 11.50 Trupa Repeat (Andrei Petrescu și Rebeca Tache) Dans modern Școala Olga Gudynn, Făgăraș
8.     ora 11.55 Emma Haica Muzică – Canto – Something’s got a hold on me – Etta James Campus Olga Gudynn, Pipera
9.     ora 12.00 Maria Aldea Muzică – Instrument – Pian – Vals Numărul 2 – Shostakovich Dmitri Campus Olga Gudynn, Pipera
10.  ora 12.05 Duo Franci&Vanessa (Francesca Badea și Vanessa Bolbocean) Dans – Rockabay – Clean Bandit Campus Olga Gudynn, Pipera
11.  ora 12.10 Ruxandra Tănase Muzică – Canto – Un albastru infinit – Angela Similea Școala Nr. 119, București/Club ROGVAIV by Dana Piroiu
12.  ora 12.15 Erik Diaconescu Muzică – Instrument – Pian – The entertainer – Scott Joplin Campus Olga Gudynn, Pipera
13.  ora 12.20 Darius Zota Muzică – Instrument – Tobe – We will rock you – Queen Campus Olga Gudynn, Pipera
14.  ora 12.25 Emma Donciu Muzică – Canto – Once upon a December – Liz Callaway Școala Gimnazială Maria Rosetti
15.  ora 12.30 Trupa Gymnastic Pink (Carla Hanțig, Celeste Pennicchi, Lucia Tănase) Dans – Havana Școala Nr. 97, București, Școala Olga Gudynn, Floreasca, Școala Nr.10, București
16.  ora 12.35 Erik Jakab-Naianu Muzică – Instrument – Vioară – Ode of joy Campus Olga Gudynn, Pipera
17.  ora 12.40 Sara Solomon Muzică – Canto – Viața merge iubind înainte – Angela Similea Școala Nr. 96, București/Club ROGVAIV by Dana Piroiu
18.  ora 12.45 Francesca Badea Dans – Madagascar – Gymnastics Floor Music Campus Olga Gudynn, Pipera
19.  ora 12.50 Duo Broadway (Emma Haica și Maria Ispas) Dans – Muzică – Instrument – Pian – Once upon a musical din Anastasia Campus Olga Gudynn, Pipera
20.  ora 12.55 David Jakab-Naianu Muzică – Instrument – Pian – Snake Charmer Campus Olga Gudynn, Pipera
21.  ora 13.00 Duo Kara&Elisa (Kara Ciurariu și Elisa Prună) Dans – The Greatest – Sia Campus Olga Gudynn, Pipera
22.  ora 13.05 Eduard Rădoi Muzică – Instrument – Pian – Fur Elise – Ludwig Van Beethoven Campus Olga Gudynn, Pipera
23.  ora 13.10 Ioana Mischie Muzică – Canto – Something’s got a hold on me – Christina Aguilera Campus Olga Gudynn, Pipera
24.  ora 13.15 Mara Tomescu Muzică – Canto – Cups Song – Anna Kendrick Campus Olga Gudynn, Pipera
25.  ora 13.20 Antonia Moga Muzică – Canto – Creioane colorate – Feli Donose Școala Olga Gudynn, Floreasca
ora 13.25 Trupa de Majorete OGIS Moment în afara concursului  
PAUZA 13.30 – 14.15      
26.  ora 14.20 Trupa de teatru OGIS (Antonia Dascălu, Antonia Lupu, Bianca Bobirică, Daria Sevcenco, Ilinca Tomescu, Ioana Mischie, Kara Ciurariu, Mara Tomescu, Maria Mărășescu, Ruxandra Popescu) Actorie – Teatru – Drama Queens – Alina Teianu-Cocioran Campus Olga Gudynn, Pipera
27.  ora 14.25 Eva Dumitrescu Actorie – Teatru – Călătoria cu avionul Școala Olga Gudynn, Floreasca
28.  ora 14.30 Timeea Câmpanu Muzică – Canto – White Horse – Taylor Swift Școala Olga Gudynn, Floreasca
29.  ora 14.35 Ileana Coman Muzică – Instrument – Chitară clasică – Colaj Școala Olga Gudynn, Floreasca
30.  ora 14.40 Yalda Mostavi Muzică – Canto – Bohemian Rhapsody – Queen Campus Olga Gudynn, Pipera
31.  ora 14.45 Raluca Oncică Muzică – Canto – Fight Song – Rachel Platten Școala Gimnazială Nr. 200, București
32.  ora 14.55 Ema Cojanu Actorie – Teatru – Monolog – Gospodina prin telefon Campus Olga Gudynn, Pipera
33.  ora 15.00 Trupa Cei Trei Muschetari (Runa Borcoș, Marcus Ene, Sever Rașcu-Pistol) Actorie – Teatru – Bubico – I.L. Caragiale Școala Olga Gudynn, Floreasca
34.  ora 15.05 Trupa Familiar (Ana Giulea, Emma Wettenstein, Eva Dumitrescu, Mara Zamfir, Marta Giulea, Sonia Isculescu, Timeea Câmpanu) Dans – Zumba – Colaj muzical Școala Olga Gudynn, Floreasca
35.  ora 15.10 Trupa The River (Amelia Mitrică, Cezara Morar, Mara Morar, Ileana Coman) Dans – Balet – River flows in you – Yiruma Școala Olga Gudynn, Floreasca